Pohotovostný pátrací tím pomáha iným a Vy pomáhate nám

Za vznikom Pohotovostného pátracieho tímu stojí myšlienka pomôcť rodinám, blízkym aj záchranným zložkám pri pátraní po nezvestných osobách. Aktuálne pôsobíme vo všetkých krajoch SR, sme pripravení vyjsť v akomkoľvek čase, za akéhokoľvek počasia do akéhokoľvek terénu a pomáhať tam, kde je to potrebné.

Výjazdy, pátracie akcie a pomoc Pohotovostného pátracie tímu je zadarmo a robíme všetko preto, aby to tak ostalo.

Naša práca je náročná, ale mimoriadne potrebná a dôležitá. Stojíme pri ľuďoch, ktorí sa ocitli v náročnej životnej chvíli a hľadajú svojich blízkych. Snažíme sa byť ľudskou, fyzickou aj technickou pomocou a podporou.

Vaše dary sú pre nás príležitosťou a možnosťou na zlepšenie technického vybavenia, ktoré nám pomáha pátrať po nezvestných osobách v noci, v daždi, zo vzduchu aj pod vodou.

Použijeme ich zmysluplne a za účelom efektívnej pomoci.

Vďaka Vašej podpore budeme môcť rozšíriť a zmodernizovať techniku, ktorú pri našej práci nevyhnutne potrebuje.

Pomáhajúcu techniku by sme obohatili o kvalitné ďalekohľady, ďalekohľady s nočným videním, termovízie, čln aj špeciálny sonar.

Aby sme sa mohli zúčastňovať pátracích akcií a pátrať opakovane, použijeme Vaše dary aj na pohonné hmoty, ktoré nás dovezú tam, kam potrebujeme okamžite prísť.

ĎAKUJEME, že sa k nám pripojíte, podporíte nás v tom, aby sme mohli efektívnejšie, dostupnejšie a profesionálnejšie pomôcť ľuďom v ťažkých chvíľach pri pátraní po ich blízkych.

ĎAKUJEME.

Ak je to pre Vás čo i len trochu možné, prosíme, zvážte možnosť pravidelnej mesačnej podpory. Vďaka nej môžeme našu prácu plánovať dlhodobo a efektívne.

Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.